همکاری پیوسته مهندس ناصحی، مهندس تیموچین کیخسرو شاهرخ، سام شمس و مسعود نوین فرحبخش با مهرداد اسکویی

همکاری پیوسته مهندس ناصحی، مهندس تیموچین کیخسرو شاهرخ، سام شمس و مسعود نوین فرحبخش (مجموعه داران بزرگ کارت پستال های تاریخی) با مهرداد اسکویی

.

.

به دلیل چاپ چند کتاب کارت پستال با موضوعات « تبریز در کارت پستال های تاریخی »، « کارت پستال های دست رنگ دوره قاجار »، « مجموعه آنسخدی (نخستین کارت پستال های رسمی دوره قاجار) » و « دانشنامه فرهنگ و هنر گیلان » در دو جلد با موضوع کارت پستال های تاریخی گیلان چهار مجموعه دار فوق از گروه پژوهشگران مرکز میراث تصویری پشتیبانی به عمل آوردند. این دوستان مجموعه ای از اسکن نفیس ترین کارت پستال های خود را در اختیار این مرکز پژوهشی قرار داده اند تا پژوهشگران مسیر کاملتری را در پژوهش با مجموعه آنان طی کنند.

.

مرکز میراث تصویری از دیگر مجموعه داران عزیز نیز برای غنی تر شدن هر چه بیشتر این کتب دعوت به یاری می نماید. بدیهی است کلیه پیشنهادات تحقیقاتی و تصاویر کارت پستال ها به اسم خود مجموعه داران در کتب درج خواهد شد.

.

در این راستا کمیته کارت پستال های تاریخی و مرکز میراث تصویری از رییس انجمن مجموعه داران ایران، مهندس منوچهر لطفی، به دلیل اطلاع رسانی و پشتیبانی معنوی از کارهای پژوهشی سپاسگزاری می نمایند.

.

.

  • نویسنده : اپراتور
  • تاریخ انتشار : ۰۵-۳۱-۹۴
  • دیدگاه‌ها خاموش


نظرات بسته شده است.